FORLIFE – Made in Germany

Spółka PROLIFE Produktions- und Vertriebsgesellschaft für Heil- und Hilfsmittel mbH (Spółka Produkcji i Dystrybucji Środków Leczniczych i Pomocniczych) została założona w 1990 r. w Berlinie. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji nowoczesnych, niezawodnych produktów medycznych do opieki stomijnej w warunkach domowych i klinicznych. Dopełnieniem naszej oferty jest zorientowana na potrzeby klienta obsługa oraz fachowe i kompetentne doradztwo nawet w trudnych przypadkach opieki.

Naszą misją jest poprawianie stanu zdrowia i jakości życia osób żyjących ze stomią za pomocą naszych wysokowartościowych produktów. Tymi produktami wspieramy również pracę specjalistycznego personelu medycznego zajmującego się takimi pacjentami. Utrzymując intensywne kontakty ze stomikami, lekarzami i pielęgniarkami stomijnymi, nieustannie rozwijamy nasze produkty STOMOCUR®, aby jak najlepiej zaspokajać potrzeby naszych klientów.

Od marca 2008 r. FORLIFE wchodzi w skład Grupy Przedsiębiorstw GHD jako jej członek. Nasza przynależność do GHD GesundHeits GmbH Deutschland, największego przedsiębiorstwa w branży ambulatoryjnej opieki zdrowotnej, terapii i usług w Niemczech, zapewnia nam pomyślny rozwój – tworzenie szerokiej oferty wysokiej klasy środków leczniczych i pomocniczych i utrzymywanie jak najwyższego poziomu jakości produktów i opieki nad pacjentami.

Od chwili założenia firma FORLIFE GmbH wyrobiła sobie silną markę kojarzącą się z wysokim standardem jakości w zakresie wyrobów technicznych potrzebnych do prowadzenia opieki medycznej. Wysoki stopień akceptacji naszych produktów STOMOCUR®przyczynił się do wciąż rosnącego popytu na nie – i to nie tylko w Niemczech, lecz na całym świecie: FORLIFE eksportuje obecnie produkty STOMOCUR®do ponad 30 krajów.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące firmy FORLIFE, zapraszamy do kontaktowania się z nami. Miło nam będzie porozmawiać z Państwem!

 

For Life Produktions- und Vertriebsgesellschaft für Heil- und Hilfsmittel mbH

Am Studio 16
12489 Berlin, Deutschland
NIEMCY

Tel.: +49 30 650736-0
Fax: +49 30 6572264

E-Mail: mail@forlife.info
Website: www.forlife.info