Společnost FORLIFE Produktions- und Vertriebsgesellschaft für Heil- und Hilfsmittel mbH byla založena v roce 1990 v Berlíně. Zaměřuje se na vývoj, výrobu a prodej moderních a spolehlivých medicínských produktů pro potřeby uživatelů stomických pomůcek k soukromému i klinickému použití. Přidanou hodnotou naší nabídky je servis vstřícný k zákazníkům a odborně kompetentní poradenství také pro komplikované případy. Naším posláním je pomocí jakostních produktů zlepšovat zdravotní stav a kvalitu života lidí se stomií. Podporujeme tím navíc práci odborného medicínského personálu zaměřeného na tuto oblast. Díky intenzivním kontaktům s uživateli stomických pomůcek, lékaři a terapeuty produkty značky STOMOCUR® bez ustání vyvíjíme, abychom co nejlépe uspokojili požadavky našich zákazníků.

Od března 2008 je FORLIFE součástí a členem podnikové skupiny GHD. Jelikož jsme v podobě GHD GesundHeits GmbH Deutschland součástí největší ambulantní, zdravotní, terapeutické a servisní společnosti v Německu, jsou perspektivy našeho rozvoje slibné. A to znamená jistotu širší nabídky jakostních zdravotnických prostředků a pomůcek a nejlepší možnou kvalitu produktů i zásobování.

Společnost FORLIFE GmbH se od svého založení stala synonymem vysokých standardů kvality medicínsko-technických pomůcek. Vysoká míra akceptace našich výrobků STOMOCUR® má za následek kontinuální růst poptávky – nejenom v Německu, nýbrž také na celém světě: FORLIFE aktuálně produkty STOMOCUR® exportuje do více než 30 zemí.

Máte-li jakékoliv otázky k FORLIFE, neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na Vás!

FORLIFE Produktions- und Vertriebsgesellschaft für Heil- und Hilfsmittel mbH

Wendenschloßstraße 142
12557 Berlin
GERMANIA

Tel.: +49 30 65073-0
Fax: +49 30 6572264

E-Mail: mail@forlife.info
Website: www.forlife.info