Společnost FORLIFE Produktions- und Vertriebsgesellschaft für Heil- und Hilfsmittel mbH byla založena v roce 1990 v Berlíně. Zaměřuje se na vývoj, výrobu a prodej moderních a spolehlivých medicínských produktů pro potřeby uživatelů stomických pomůcek k soukromému i klinickému použití. Přidanou hodnotou naší nabídky je servis vstřícný k zákazníkům a odborně kompetentní poradenství také pro komplikované případy. Naším posláním je pomocí jakostních produktů zlepšovat zdravotní stav a kvalitu života lidí se stomií. Podporujeme tím navíc práci odborného medicínského personálu zaměřeného na tuto oblast. Díky intenzivním kontaktům s uživateli stomických pomůcek, lékaři a terapeuty produkty značky STOMOCUR® bez ustání vyvíjíme, abychom co nejlépe uspokojili požadavky našich zákazníků.

Od března 2008 je FORLIFE součástí a členem podnikové skupiny GHD. Jelikož jsme v podobě GHD GesundHeits GmbH Deutschland součástí největší ambulantní, zdravotní, terapeutické a servisní společnosti v Německu, jsou perspektivy našeho rozvoje slibné. A to znamená jistotu širší nabídky jakostních zdravotnických prostředků a pomůcek a nejlepší možnou kvalitu produktů i zásobování.

Společnost FORLIFE GmbH se od svého založení stala synonymem vysokých standardů kvality medicínsko-technických pomůcek. Vysoká míra akceptace našich výrobků STOMOCUR® má za následek kontinuální růst poptávky – nejenom v Německu, nýbrž také na celém světě: FORLIFE aktuálně produkty STOMOCUR® exportuje do více než 30 zemí.

Máte-li jakékoliv otázky k FORLIFE, neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na Vás!

For Life Produktions- und Vertriebsgesellschaft für Heil- und Hilfsmittel mbH

Am Studio 16
12489 Berlin, Deutschland

Telefon (ústředna): +49 30 65073-0
Fax: +49 30 657 22 64

E-Mail: mail@forlife.info
Website: www.forlife.info

 

FORLIFE – Made in Germany

The company FORLIFE has years of experience in the development and manufacturing of stoma products. STOMOCUR®products have been produced in Berlin in accordance with high standards of hygiene and quality requirements since 1990. For this, FORLIFE relies on highly compatible and tolerated materials that have proven to be of value in medical technology and that fulfil the customers’ demands. FORLIFE STOMOCUR® products are skin-friendly, durable, tear-proof and impermeable for moisture and odours. Another positive characteristic of the products it is comfortable to wear for the person living with a stoma.

FORLIFE relies on a combination of state-of-the-art technology and proven craftsmanship in the manufacturing of STOMOCUR® products. This guarantees the exceptional quality and reliability of the products. At FORLIFE, manufacturing is monitored during the entire product process stages. FORLIFE employees know how critical the careful manufacturing of stoma products is for the person living with a stoma. That is why stoma patients place their trust in the quality and comfort of the reliable STOMOCUR® products by FORLIFE.

For questions regarding specific products or for ordering, please contact the Czech FORLIFE distributor. They will be happy to answer all your enquiries.