FORLIFE – wyprodukowane w Niemczech. Made in Germany.

Firma FORLIFE posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu produktów stomijnych. Od 1990 r. z zachowaniem wysokich standardów higienicznych i wymogów jakościowych produkowane są w Berlinie produkty STOMOCUR®. W swojej produkcji FORLIFE stawia na materiały o szczególnie wysokim stopniu tolerancji, które sprawdziły się w technice medycznej i spełniają wymagania klientów. Produkty STOMOCUR® firmy FORLIFE są tolerowane przez skórę, wytrzymują różnego rodzaju obciążenia, są odporne na zrywanie i nie przepuszczają wilgoci i zapachów. Zapewniają również osobie ze stomią komfort noszenia.

W wytwarzaniu produktów STOMOCUR® firma FORLIFE stawia na połączenie wysoce nowoczesnej technologii i sprawdzonego rzemiosła. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie szczególnie wysokiego poziomu jakości i niezawodności produktów. W firmie FORLIFE proces produkcyjny jest monitorowany na każdym etapie wytwarzania. Pracownicy FORLIFE wiedzą, jak decydujące znaczenie dla osoby ze stomią ma staranne wykonanie  sprzętu stomijnego. Wynikiem tej świadomości jest wielkie zaufanie stomików do jakości i komfortu niezawodnych produktów STOMOCUR® firmy FORLIFE.

W razie pytań odnośnie poszczególnych produktów lub życzeń odnośnie realizacji zlecenia w ramach refundacji, należy zwracać się do polskiego dystrybutora FORLIFE –  firmy POFAM POZNAŃ. Dystrybutor chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania.